Koparki, koparko ładowarki – wynajem – Warszawa

Koparka CATPoszukujesz profesjonalnego sprzętu do robót ziemnych i nie tylko?

Koparka to maszyna przeznaczona do robót ziemnych. Służy przede wszystkim do oddzielania urobku od gruntu i przenoszenia go na środki transportowe lub składowisko. Koparka może również być wykorzystywana jako urządzenie przeładunkowe. Koparki wykorzystuje się powszechnie przy ziemnych pracach budowlanych, pracach transportowych i pracach górniczych.  

Wynajem koparek – jaką koparkę wybrać?  

Koparki gąsienicowe  
Maszyny z napędem gąsienicowym przeznaczone do wykonywania robót ziemnych. Koparki gąsienicowe są szczególnie polecane do pracy w trudnych warunkach - na grząskich, osypujących się lub bardzo nierównych powierzchniach. Zależnie od zastosowanego osprzętu roboczego możemy wyróżnić koparki podsiębierne i przedsiębierne oraz chwytakowe i zbierakowe.

Koparki kołowe
Maszyny z napędem kołowym przeznaczone do wykonywania robót ziemnych. Napęd kołowy bardzo dobrze sprawdza się w pracy na twardej lub utwardzonej nawierzchni, która nie jest zbyt grząska i nie osypuje się. Podobnie jak koparki gąsienicowe, koparki kołowe dzielmy na: podsiębierne, przedsiębierne, chwytakowe i zbierakowe.

Koparko-ładowarki
Jedne z najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych. Spełniają zarówno funkcję koparki, jak i ładowarki. Najczęściej są oparte na konstrukcji traktora o napędzie kołowym. Idealnie sprawdzają się do wykonywania prac ziemnych, prac porządkowych, czy wykopów melioracyjnych.

Wynajem koparek – dlaczego warto skorzystać z oferty OMEL-KOP ?

Klientom zainteresowanym możliwością okresowej eksploatacji ciężkiego sprzętu oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu budowlanego przeznaczonego do wykonywania robót ziemnych, prac budowlanych oraz rozbiórek i wyburzeń budynków. W ofercie wynajem koparek posiadamy m.in.:

Dysponujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzętem renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Proponujemy dogodne warunki wynajmu i konkurencyjne ceny.

Usługę wynajmu świadczymy na rzecz klientów z miasta Warszawa oraz okolic. Osoby zainteresowane wynajmem koparki prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy OMEL-KOP w celu weryfikacji dostępności wybranego sprzętu oraz ustalenia szczegółów wynajmu.