Roboty ziemne - Warszawa

Roboty ziemne na budowieRealizujemy profesjonalne usługi w zakresie przeprowadzania prac gruntowych. Mogą one mieć na celu między innymi przygotowanie powierzchni pod zabudowę lub konstrukcję. W działaniach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt największych polskich i międzynarodowych marek. W naszym zapleczu technicznym znajdują się między innymi koparko-ładowarki, koparki kołowe, a także te gąsienicowe - odpowiednio dopasowujemy oprzyrządowanie do charakteru zleconych prac. Tradycyjnie roboty ziemne dzieli się na trzy podstawowe grupy, które dla Państwa wygody wymieniliśmy poniżej.

Do pierwszej grupy należą prace stricte dotyczące dostosowywania gruntu, niezależnie od celu i przyszłego przeznaczenia powierzchni. Wśród nich znalazły się między innymi takie roboty ziemne, jak:

Druga grupa to roboty ziemne wykończeniowe, które zapewniają większą funkcjonalność powierzchni, a także gwarantują walory estetyczne. Jest to istotne ze względu na przyszłe zagospodarowanie gruntu. Do tego rodzaju prac należy:

Trzecia, ostatnia grupa jest częściowo powiązana z tą poprzednią, jednak warto ją wyróżnić ze względu na charakter prac. Wymienić tutaj należy przede wszystkim ziemne roboty przygotowawcze i porządkowe, umożliwiające zakończenie wszystkich działań. Wymieniamy wśród nich takie prace, jak:

Roboty ziemne – sprawdź ofertę OMEL-KOP

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z pracami ziemnymi. W ofercie m.in.:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji niewielkich, średnich oraz bardzo dużych projektów. Podejmujemy się zarówno prostych zadań, jak i tych niestandardowych, wymagających zastosowania bardziej zaawansowanego sprzętu, dopasowania różnych metod oraz uwzględnienia większej liczby specjalistów oraz dodatkowych konsultacji z innymi ekspertami w zróżnicowanych dziedzinach. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem, w składzie którego znaleźli się nie tylko nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, ale również najwyższej jakości sprzęt, który dobieramy zależnie od rodzaju planowanych prac. Przechodzi on przez regularne kontrole techniczne, aby zawsze znajdował się w doskonałym stanie - gotowym na wielogodzinną, intensywną eksploatację. Wykorzystujemy oprzyrządowanie takich producentów, jak Terex Pegson, New Holland, Cat oraz Komatsu, jednak wynajmujemy również dodatkowy sprzęt w przypadku tych najbardziej niestandardowych zleceń.

Wszystkie prace w ramach oferty roboty ziemne wykonujemy przede wszystkim na terenie stolicy Polski, czyli Warszawy, a także w okolicznych miejscowościach - warto skontaktować się z nami w przypadku wątpliwości czy Państwa sąsiedztwo jest obejmowane przez nasze usługi. Osoby, które są zainteresowane współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu z przedstawicielem OMEL-KOP. Dzięki temu będziemy mogli ustalić wszystkie szczegóły realizacji poszczególnych prac.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy już dziś!