Oferta

Wieloletnia obecność na rynku oraz nabyte w tym czasie doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiły, że dziś nasza oferta składa się z wielu usług. Należą do nich profesjonalnie realizowane rozbiórki i wyburzenia budynków przemysłowych, biurowych, a nawet mieszkalnych, przy wykorzystaniu różnorodnych metod i oprzyrządowania. Kolejną częścią naszej oferty są roboty ziemne, wśród których należy wymienić wykonywanie wykopów (pod fundamenty i budynki), zbieranie humusu czy niwelacja terenu.

Oczywiście, to nie wszystko. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom poszerzyliśmy działalność o sprawny wynajem koparek (gąsienicowych, kołowych, koparko-ładowarek) na preferencyjnych warunkach w dogodnym terminie. W trosce o ekologię realizujemy również kruszenie gruzu porozbiórkowego, przy pomocy dedykowanej kruszarki szczękowej znanego producenta. Dzięki temu powstaje kruszywo budowlane, które można wykorzystać między innymi w celu utwardzenia terenu, a także przygotowania nawierzchni drogowej. Zachęcamy do poznania szczegółów poszczególnych usług.

Rozbiórki i wyburzenia

W sytuacjach, gdy wymagane jest ponowne zagospodarowanie terenu, na którym już znajduje się budynek, niezbędne jest dokonanie rozbiórki lub wyburzenia. Chętnie podejmuje się tego nasza firma, niezależnie czy jest to budynek mieszkalny, o przeznaczeniu handlowo-usługowym, poprzemysłowym, czy każda inna konstrukcja. Prace realizujemy przy pomocy zaawansowanego technologicznie sprzętu, wśród którego znalazły się młoty wyburzeniowe, koparki gąsienicowe, koparko ładowarki, a nawet koparki kołowe takich producentów, jak New Holland, Komatsu, Cat oraz Terex Pegson.

Rozbiórki i wyburzenia przeprowadzamy z zachowaniem należytego bezpieczeństwa zarówno wobec naszych pracowników, jak i osób trzecich. Dbamy, aby każdy komponent został prawidłowo skruszony oraz usunięty z terenu. Podejmujemy się zarówno zleceń małych (przybudówki, stodoły itp.), średnich, jak i dużych (wieżowce, hale przemysłowe). Zdajemy sobie doskonale sprawę jak powinien przebiegać każdy etap tego rodzaju prac i ściśle go przestrzegamy, aby zapewnić najwyższej jakości rezultaty.

Prace budowlane w hali Prace ziemne zimą Prace ziemne Rozbiórka budynku

 

 

Roboty ziemne

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dostosowywania powierzchni gruntu do przyszłych prac - niezależnie czy jest to budowa obiektu, czy też działania w zakresie małej architektury miejskiej. Dla wygody naszych Klientów podzieliliśmy wszystkie realizowane zlecenia na trzy główne grupy: roboty podstawowe, wykończeniowe oraz przygotowawcze (porządkowe). W pierwszej z nich znalazły się między innymi wykopy wąskoprzestrzenne i liniowe, a także niwelacja terenu. W drugiej uwzględniliśmy wyrównywanie skarp, a także mikroniwelacja oraz nasypy. W ostatniej znalazły się takie działania ziemne, jak karczowanie terenu, odprowadzanie wód opadowych, usuwanie darni i ziemi.

Nasze roboty ziemne realizowane są przy pomocy maszyn takich producentów, jak Terex Pegson, New Holland, Cat i Komatsu. Należą do nich koparki kołowe, gąsienicowe oraz koparko-ładowarki. Podejmujemy się zarówno zleceń prostych, jak i niestandardowych wymagających zastosowania specjalistycznych metod i bardziej zaawansowanego sprzętu. Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Wynajem koparek

Nasza oferta jest rozbudowana i dopasowana do różnych Klientów. Dlatego nie tylko zajmujemy się realizacją robót ziemnych, rozbiórek i innych prac, ale również udostępniamy wynajęcie naszego sprzętu. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie są gotowe na wysokie obciążenie finansowe firmy związane z zakupem nowych maszyn. Polecamy tę alternatywę również tym z Państwa, którzy potrzebują konkretny rodzaj koparki wyłącznie do realizacji jednej lub kilku prac. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb, negocjując poszczególne warunki.

Wynajem koparek oferowany jest Klientom z Warszawy i okolicznych miejscowości - prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia zasięgu tej usługi. Częścią naszej oferty są maszyny gąsienicowe, kołowe, a także z możliwością załadowania ziemi, gruzu lub innych surowców i odpadów. Wszystkie pozostają w doskonałym stanie dzięki regularnym przeglądom technicznym - dzięki temu znakomicie sprawdzą się nawet podczas intensywnej oraz długotrwałej eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w wyjątkowo korzystnej cenie.

Kruszenie gruzu

Właściwa utylizacja wszystkich odpadów porozbiórkowych jest niezbędna dla zachowania porządku, a także ochrony środowiska naturalnego. Niestety obecnie niewiele firm posiada możliwości techniczne, dzięki którym wszystkie pozostałości mogą zostać bezpiecznie, sprawnie i odpowiednio przetransportowane i przetworzone - nie jesteśmy jednak jedną z takich firm. Częścią naszego zaplecza technicznego są kruszarki szczękowe gruzu, które odpowiadają za właściwą utylizację asfaltu, betonu, a także połączenia pozostałości betonowych i ceglanych.

Kruszenie gruzu przebiega sprawnie dzięki możliwościom naszego sprzętu - jest to nawet aż 450 ton dziennie! Następnie powstałe kruszywo można z powodzeniem zastosować w różnego rodzaju pracach budowlanych. Należy do nich między innymi utwardzenie dowolnego terenu, nałożenie warstwy pod kostkę brukową, a także przygotowanie nawierzchni drogowej - zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego. OMEL-KOP stawia na sprawną realizację każdego zlecenia, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Utwardzanie terenu

Zarówno w prywatnym ogródku, miejskim parku, jak i wokół obiektu o charakterze przemysłowym lub usługowo-handlowym, należy zadbać o właściwą strukturę terenu. Jest to istotne nie tylko ze względu na aspekty funkcjonalne, ale również estetyczne. Właściwe utwardzenie gruntu pozwoli prawidłowo ułożyć kostkę brukową, nawierzchnię drogową lub każdą inną warstwę. W tym celu można zastosować gotowe mieszanki bądź zdecydować się na rozwiązania ekologiczne, pochodzące bezpośrednio z profesjonalnego recyclingu.

Oferta naszej firmy obejmuje utwardzenie terenu przy pomocy kruszywa betonowego oraz betonowo-ceglanego. Jest to nie tylko doskonała alternatywa dla drogich markowych mieszanek, ale również zapewnia często znacznie lepsze rezultaty, jednocześnie pozostając rozwiązaniem ekologicznym. Aby utworzyć kruszywo wykorzystywana jest dedykowana kruszarka szczękowa, która jest częścią naszego zaplecza technicznego. Warto dodać, że jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku posiadamy dostęp do tego rodzaju rozwiązań.