O nas

Każde przedsiębiorstwo posiada złożoną historię, pełną sukcesów, owocnej współpracy z innymi firmami, stabilnego rozwoju technologicznego oraz kwalifikacyjnego, a także rosnącego grona Klientów. Nasza firma może się pochwalić wszystkimi tymi elementami, dzięki wieloletniej obecności na polskim rynku. Moglibyśmy na bieżąco obserwować w jaki sposób zmienia się branża, odpowiednio dostosowując sposób realizowania przez nas zleceń - zarówno tych prostych, jak i niestandardowych, wymagających znacznie większych kwalifikacji, niż spotyka się współcześnie na rynku.

Jednak wcale nie oznacza to, że na potrzeby nowinek technologicznych, w pełni zrezygnowaliśmy z dotychczasowych, sprawdzonych rozwiązań. Potrafimy połączyć tradycję z nowoczesnością tak, aby zrealizowane przez nas usługi wyróżniały się najwyższą dokładnością, a zarazem ścisłym przestrzeganiem wszelkich terminów. Ciągle staramy się również zwiększać kwalifikacje naszych pracowników, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach, wykładach oraz konferencjach bądź targach branżowych.

Świadczymy usługi w zakresie rozbiórek budynków, dokonywania ich profesjonalnych wyburzeń, a także przeprowadzania recyklingu gruzu. Realizujemy także zlecenia na różnego rodzaju roboty ziemne, wśród których należy wymienić wytyczanie, wykonywanie wykopów, odprowadzanie wód opadowych, niwelację terenu, zbieranie humusu. To tylko niewielka część tego, co Państwu oferujemy.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.