Kruszenie gruzu – kruszarki – wynajem

Kruszenie gruzu na terenie budowyUtylizacja odpadów porozbiórkowych oraz zdegradowanych powierzchni asfaltowych to duży problem, głównie dlatego, że gruz z rozbiórek nie jest tworzywem biodegradowalnym i może przez długi czas zalegać na zwałkach i wysypiskach śmieci. Niestety wpływa to negatywnie na środowisko naturalne - a jak można obecnie usłyszeć oraz samodzielnie zauważyć nie jest ono w najlepszym stanie. Dlatego każde działanie jakie podejmujemy, zarówno prywatnie, jak i służbowo, powinno się wiązać z troską o ekologię.

Troska o środowisko naturalne jest również misją naszej firmy - częścią ciągłego rozwoju stało się odkrywanie metod, które umożliwią nam samodzielną utylizację gruzu porozbiórkowego. Odpowiedzią na te poszukiwania stała się kruszarka szczękowa, dzięki której można właściwie przetworzyć odpady po wyburzeniach i rozbiórkach, niezależnie od ich składu, wielkości i ciężaru. W tym celu wykorzystywane są kruszarki do tego rodzaju odpadów producenta Terex Pegson o wymiarach 900 x 600, których zadaniem jest ich recycling i przetworzenie ich w kruszywo betonowe lub betonowo-ceglane.

OMEL-KOP to jedna z niewielu firm w kraju dysponująca kruszarką szczękową do recyklingu gruzu betonowego i betonowo-ceglanego, a także asfaltu. Tego rodzaju usługi realizujemy w ramach standardowego zlecenia na rozbiórkę lub wyburzenie, co znacząco zmniejsza koszty całych prac. W innych firmach wiąże się to wówczas z zatrudnieniem zespołu podwykonawczego wykonującego tego rodzaju prace, co oczywiście, wymaga wyższego nakładu finansowego.

Recycling gruzu – przyjazne dla środowiska rozwiązanie problemu odpadów porozbiórkowych

Jak już wspomnieliśmy wyżej, gruz z rozbiórki i wyburzeń to doskonały surowiec do produkcji kruszywa betonowego i betonowo-ceglanego. Jednak nie zostało podane co można zrobić z tego rodzaju materiałem - a zastosowań jest naprawdę wiele. Z powodzeniem można wykorzystać je w różnorodnych pracach konstrukcyjnych. Jednak przede wszystkim firmy budowlane stosują go podczas produkcji nawierzchni drogowych - zarówno tych przydomowych, jak i miejskich, dzięki swoim doskonałym właściwościom chemicznym. To nie wszystko! Kruszywo betonowe i betonowo-ceglane można spotkać również podczas prowadzenia prac mających na celu utwardzenie terenu. Wiele właścicieli domów, jak i samo miasto często stosuje je też pod kostkę brukową, aby pozostała ona we właściwym miejscu nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

Kruszenie gruzu – dlaczego warto skorzystać z oferty OMEL-KOP?

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie rozdrabniania gruzu porozbiórkowego. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nie są to odpady jednorodne i składają się z różnego rodzaju elementów. Nasz profesjonalny sprzęt został przystosowany do zróżnicowanych materiałów. Dlatego dziś nasza oferta obejmuje takie pozostałości po wyburzeniach i rozbiórce, jak kruszenie gruzu:

Nasze kruszarki do odpadów porozbiórkowych realizują profesjonalnie usługi przede wszystkim dla Klientów znajdujących się bezpośrednio w Warszawie bądź w jednej z okolicznych miejscowości. Szczegółowy zakres działań można ustalić telefonicznie. Proponujemy preferencyjne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji zlecenia oraz przystępne ceny. Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego przedsiębiorstwa, które będzie mogło zrealizować tego rodzaju prace, prosimy o kontakt z jednym z naszych przedstawicieli, a ustalimy wszystkie szczegóły zlecenia.

Wynajem kruszarki – wysokiej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.

Kruszarka to maszyna rozdrabniająca zaliczana do sprzętu budowlanego, której głównym zadaniem jest wytwarzanie kruszywa, a więc produktu rozdrabniania o średnicy większej od 1 mm. Obecnie niewiele firm posiada tego rodzaju sprzęt w swoim wyposażeniu - my należymy do nielicznych, a dziś możemy go udostępnić Państwu na wynajem.

Obecnie można wyróżnić cztery typu tego rodzaju maszyny: szczękową, stożkową, walcową i uderzeniową. W celach rozdrabniania gruzu porozbiórkowego najlepiej sprawdza się ta szczękowa, dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji i sprawności działania. Model, z którego korzystamy, radzi sobie z aż 450 tonami odpadów każdego dnia. Jest to doskonała prędkość, pozwalająca znacznie sprawniej zakończyć wszystkie prowadzone prace.

Naszym Klientom oferujemy wynajem profesjonalnej maszyny szczękowej do recyclingu gruzu renomowanej firmy - Terex Pegson. Nasze oprzyrządowanie z łatwością skruszy gruz betonowy i betonowo-ceglany, jak również asfalt. Proponujemy dogodne warunki wynajmu i preferencyjny system rozliczeń.

Podobnie, jak w przypadku realizacji samej usługi rozdrabniania gruzu, wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu należy ustalać telefonicznie. Oferujemy dogodne warunki współpracy – krótkie terminy oczekiwania na dostępność sprzętu oraz preferencyjne warunki cenowe. Wszelkie dane kontaktowe z przedstawicielami naszej firmy mogą Państwo znaleźć w zakładce „Kontakt” - dotyczy to również praktycznego formularza kontaktowego.